Yeni Yıla Özel Kampanya

Yeni Yıla Özel Kampanya
Aras Yayıncılık
05.12.2018

Aras Yayıncılık’ın artık gelenek halini alan Yeni Yıl Kampanyası bu yıl da huzurlarınızda! Her yıl olduğu gibi bu yıl da Aralık ayında büyük indirimler ve sürprizler www.arasyayincilik.com’da. Aras’ın Yeni Yıl Kampanyası ile hem kitaplığınızdaki eksikleri tamamlayabilir hem de sevdiklerinize ve kendinize çok değerli yeni yıl hediyeleri alabilirsiniz.

 

Sitemizde ve İstanbul Tünel’deki ofisimizde geçerli olacak indirim oranları yüzde 35’ten başlıyor ve yüzde 75’lere kadar uzanıyor. Bu yıl okurlarımız için her biri birbirinden güzel kitap setleri hazırladık. Mutlaka göz atmanızı tavsiye ettiğimiz bu setlerde yüzde 40 ila yüzde 60 arasında değişen indirim oranları var. Ayrıca setler dışında sitemizde gezinerek dilediğiniz kitabı indirimli olarak satın alabilir ve hatta kendi hediye setlerinizi kendiniz oluşturabilirsiniz. Ayrıca sitemizin demirbaşlarından Fırsat Köşesi’ne de göz atmayı unutmayın.

 

Kampanya kapsamında sitemizden alışveriş eden herkese Aras defterlerinden bir adeti hediye olarak ulaştırıyoruz. Ayrıca, 100 liranın üzerinde alışveriş yapan herkese de Aras’ın 25. yılına özel hazırlanan bez torbaları armağan ediyoruz. Tüm bunlara ilaveten, yine kampanyaya özel olarak, siparişleriniz adresinize hediye kurdelesi ve şık etiketiyle varacak. Barış, özgürlük ve adalet dileklerimizle, yeni yılınızı şimdiden kutluyoruz.

Sitemize giriş yaparak kişisel verileriniz, site kullanımınızı analiz etmek, sosyal medya özellikleri ve reklamları kişiselleştirmek amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Detaylı bilgi için Çerez Politikası Metni’ni okuyabilirsiniz. Anladım butonuna tıklayarak açık rıza beyanında bulunmuş olursunuz.